21. ročník Novobydžovského poháru

11.03.2010 16:32

 

 21. ročník tradičního Novobydžovského poháru

           

 

  

 

 • Výsledková listina   
 • Fotky z poslušnosti  
 • Fotky z obran a předávání cen 

                  

   

  Dne 10.4. 2010 se na našem cvičišti ZKO Nový Bydžov konaly tradiční závody O Novobydžovský pohár. Závody se konaly dle Národního zkušebního řádu ve 3 kategoriích, a to ZM, ZVV1 a ZVV2. Letošní, již 21. ročník, jsme se rozhodli tak říkajíc zvednout laťku trochu výše, a proto byli všechny kategorie v plném rozsahu – tedy poslušnost, obrana i stopy.

  Závody probíhaly pod záštitou hlavního sponzora PROPLAN, díky němuž obdrželi všichni závodníci malé dárky a závodníci umístěni na prvních třech místech v každé kategorii také superprémiové granule Proplan a další ceny.  Štědří byli i další  sponzoři, ke kterým patřili Město Nový Bydžov, Milan Drlý – FALKO, HST Čejka, SHARKS - reklamní agentura, Účetní kancelář A. Cejnarová, Caffé bar Matrix Nový Bydžov, Mgr. K. Puš - advokátní kancelář,  Radek Dufek- Zbraně a střelivo, Dätwyler. Všem sponzorům srdečně děkujeme.

  Velké díky také patří rozhodčím  Petru Vyčítalovi a  Janu Kmínkovi, kteří spravedlivě posuzovali výkony psovodů a jejich psů,  stejně tak i figurantům  Tomáši Rudolfovi a Martinu Kulovi, kteří se střídali  při obranách.  V neposlední řadě si poděkování zaslouží také ti, kteří se na organizaci podíleli a při akci pilně pomáhali.

  I přes nepříznivou předpověď počasí, která slibovala déšť po celý den, na závodiště nepadla jediná kapka a dokonce i občas vykouklo sluníčko.  To jistě všichni závodníci ocenili, avšak možná právě pro tu špatnou předpověď bylo závodníků pouze 13.

  Naši organizaci skvěle reprezentovala Jolana Mikulková s fenou Abba Kaitos v kategorii ZVV2 a Alisou Kaitos v katergorii ZM.  Aliska předvedla velmi dobrý výkon a také celou kategorii vyhrála s celkových počtem 126 bodů. Abbinka, která vždy předvede perfektní a vyrovnaný výkon, dnes zřejmě znervózněla před domácím publikem a kvůli nedokončeným obranám skončila na místě posledním s celkovým počtem 167 bodů.  Vítězem kategorie ZVV1 se stal pan Hotmar se psem Šido s krásným počtem 282 bodů a zároveň získal cenu za nejlepší obranu závodů (96 bodů ze 100). V kategorii ZVV2 zvítězil pan Petráček se psem Quart s počtem 283 bodů a také si odnesl cenu za nejlepší stopu (98 ze 100). Nejlepší poslušnost předvedl pes Bárt pana Sezimi (90 bodů).

  Doufejme, že příští rok bude účast několikanásobně vyšší a že bude i naše organizace mít větší zastoupení.

   

   

   

  propozice ke staženípropozice.pdf

   

   

   

  Hlavní sponzor akce:

  proplan

  Další sponzoři:

  Město Nový Bydžov

  Milan Drlý - FALKO

  HST Čejka

  SHARKS - reklamní agentura

  Účetní kancelář A. Cejnarová

  Caffé bar Matrix Nový Bydžov

  Dätwyler

  Mgr. K. Pus - advokátní kancelář

  Radek Dufek- Zbraně a střelivo,Střelecká 839, Hradec Králové 2, tel. 777812306, www.zbranedufek.cz , email radek.duf@tiscali.cz  

   

   

   

   

   

   

 •  
 •