CIDLINA CUP

26.03.2010 07:30

   1. ročník závodů Cidlina CUP

 

 

 

Dne 8. 5. 2010 se na našem „cvičáku“ konal 1. Ročník Cidlina CUPu, což jsou samostatné závody ZZO. Zúčastnilo se 19. Závodníků, rozhodčím byl p. J. Kmínek.

Bohužel výkon některých psů byl ovlivněn háravou fenkou, se kterou se její psovod(ka) pochopitelně (asi, snad) nevědomky párkrát proběhl(a) po cvičišti něž závody začaly. A nás to velmi mrzí.

K vidění byly velmi pěkné a vyrovnané výkony různých plemen od německého ovčáka přes rotvajlera až po šeltii. Počasí nám velmi přálo, každý se věnoval tomu, co bylo potřeba a proto závody skončily krátce po poledni.

Všichni účastníci obdrželi diplom a upomínkové předměty. Pro první tři závodníky jsme měli připraveny např. digitální fotoaparát, výcvikovou vestu a postroj HST. Pochopitelně nechyběly poháry a granule Bento Kronen, čímž děkujeme firmě HPF Hájek - Rudná.

Dále děkujeme za organizaci závodů, o kterou se postarala většina členů naší ZKO, panu J. Vojtovi a firmě Sharks reklamy za krásné samolepky s aktuální fotografií každého závodícího psa-fenky, p. rozhodčímu a jako vždy výborné práci „kantýny“.

Těšíme se na druhý ročník Cidlina CUPu, který se doufáme stane další tradiční akcí na našem cvičišti.

 

 

 

Sponzoři 1. ročníku závodu Cidlina CUP 

 

HPF Hájek - Rudná

HST Čejka 

SHARKS - reklamní agentura

 

  

Propozice zde