Předváděcí akce

16.06.2011 09:07

Dne 4.6.2011 jsme byli pozváni na předvedení výkonů našich psů do Bydžovské Lhotky, kde se tento den konal Dětský den a hasičská soutěž.
Odpoledne jsme se tam sjeli, počasí bylo horké a úmorné nejen pro psy, ale i pro nás. Na tuto akci jsme přemluvili Pavla s Nurmem, Petra s Aidou, Helenu s Corym, Tomáše s  Cirou a Lucku s Dastym.
Podmínky byly všelijaké, všude plno lidí, děti běhaly kolem, koně...Zbyl tam jen kousek louky, na kterou jsme vtěsnali dvě plenty, Milan se převlékl do figurantského a mohlo se začít.
Pejsani i v tom horku předvedli spolehlivé výkony, které byly krásné na podívání a diváci je ocenili velkým potleskem. Protože bylo opravdu teplo, poslušnost jsme vzali,  jak se říká, letecky a především Pavel lidem ukázal poslušnost na balonek.  My moc děkujeme našemu Láďovi, který nám tuto předváděčku nabídnul...


Zřejmě se vystoupení našich členů líbilo, neboť hned týden na to, tedy 11.6.2011 jsme byli pozváni na další akci a to na hřiště do Myštěvse.
Opět odpoledne, opět teplo...nevadí. Malinko jsme obměnili team a místo Lucky se k nám připojila Lenka s Arčím. Tentokrát jsme divákům ukázali i základní poslušnost v řadě, kterou si vzala na povel Šárka a pak se pejsani vykoupaní v řece vrhli na Milana a Tomáše, naše figuranty. Psi opět předvedli pěkné výkony, především efektní prohazovačky sklidily velký úspěch.
Jsem za tyto akce ráda, protože je to velká škola pro psy. Přijdou jinam než na cvičák, všude plno lidí, křik, tleskání, je to pro ně dobrá zkoška odolnosti a nervů...o našich psovodech ani nemluvím, protože ti jsou vyrovnaní vždy a všude... RH