Závody Hořice

10.10.2010 09:50

Dne 2.10.2010 jsme se vydali na závody do Hořic. Za naši ZKO soutěžili Pavel Mikulka s Nurmem, Petr Mikulka s Aidou a Jolana Mikulková s Alisou, takže taková Mikulkova family :-)). Až na místě jsme zjistili, že za naši ZKO startuje ještě p.Hušek. Ten se vydal na kategorii stopařskou.

Pavel nastoupil do kategorie ZM. Vylosoval si startovní číslo jedna a toto krásné číslo mu zůstalo až do konce soutěže, což znamená, že danou kategorii vyhrál. Je to super výkon od obou dvou a my děkujeme.

Petr byl na závodech s Aidou poprvé a sbírali zkušenosti, poslušnost byla pěkná, ale aport a drobné chyby je připravily o lepší body. Na obraně získali krásných 42. Celkově skončili na 9 místě, ale i to je hezké číslo a taktéž děkujeme.

Jolana s Alisou se vrhly do kategorie ZVV1. Aliska poslušností prosvištěla rychlostí uragánu, bylo to pěkné, rychlé, ale pár nedokonalostí se přeci jen našlo, tedy 84 bodů. Na obraně se prokousala na pěkných 91 bodů. Celkově se umístily na 5.místě a my znovu moc děkujeme.

Pan Hušek dostal na stopě krásných 83 bodů. Na poslušnost nastupoval s jistými obavami, neboť si nebyl všemi cviky jistý, ale i tak se jim podařilo získat  97bodů. Celkově skončil na nádherném 4 místě  z 12 stopařů.

Chci podotknout, že výkony všech závodníků byly velmi vyrovnané a že o umístění skutečně rozhodoval třeba jen jediný bodík.

Počasí vyšlo naprosto perfektně a organizace závodů byla výborná i přesto, že se sešlo téměř 30 závodníků.

Já děkuji všem za výbornou reprezentaci a věřím, že v nabitém podzimu plném závodů a zkoušek budou úspěchy našich členů pokračovat. 

                                                                                                                                                                                       RH