O přidání nové nebo o úpravu stávající karty Vašeho psa, prosím, pište na zkonovybydzov@centrum.cz

Náš tým

Jenny Blackline Czech

Plemeno: Šiperka

Narozena: 29.09.2017

Zkoušky:

Psovod: Jana Sedláčková

 
 

Maya z Údolí Úpy

Plemeno: Německý ovčák

Narozena: 18.12.2016

Zkoušky: 

Psovod: Evžen Karban

Kayla

Plemeno: Rotvajler

Narozena: 20.6.2016

Zkoušky:

Psovod: Lukáš Mareš

Abbie Colline du Bélier

Nejaktivnější dvojice ZKO Nový Bydžov roku 2019 - 1.místo

Plemeno: Beauceron

Narozena: 4.4.2015

Zkoušky: ZZO, ZZO1, BH, ZM, IPO-VO, UPr1

Mistrovství republiky francouzských ovčáků a bouvierů 2019 kat. FPr1/UPr1/SPr1 - 1.místo a 3.místo

Psovod: Veronika Kylarová

sanivege7.webnode.cz/

 

Eny Poli Dobrý psík (Eli)

Plemeno: Německý ovčák

Narozena: 8.3.2015

Zkoušky: BH, IPO-VO, ZVV1, ZVV2

Psovod: Irena Šolínová

Isis Boyd´s Bullriding

Nejaktivnější dvojice ZKO Nový Bydžov roku 2015

Nejaktivnější dvojice ZKO Nový Bydžov roku 2016

Nejaktivnější dvojice ZKO Nový Bydžov roku 2017

Plemeno: Holandský ovčák krátkosrstý

Narozena: 12.9.2008

Zkoušky: ZVV2, IPO VO, IPO FH, IPO 1 a další..

Psovod: Ing. Miloš Hušek


 

Nero perche e nero

Nejaktivnější dvojice ZKO Nový Bydžov pro rok 2015 - 2. místo

Plemeno: kříženec

Narozen: září 2012

Zkoušky: ZZO, ZOP, ZM, ZVV1

Psovod: Evžen Karban

 

 


 

 

CH. Goran z Deštné Hory (Gasty)

Nejaktivnější dvojice ZKO Nový Bydžov roku 2015 - 3.místo

Nejaktivnější dvojice ZKO Nový Bydžov roku 2016 - 3.místo

Nejaktivnější dvojice ZKO Nový Bydžov roku 2017 - 2.místo

Nejaktivnější dvojice ZKO Nový Bydžov roku 2018 - 1.místo

Nejaktivnější dvojice ZKO Nový Bydžov roku 2019 - 2.místo

Plemeno: Československý vlčák
Narozen: 13. 12. 2011
Zkoušky: ZOP, ZZO, ZM, BH, FPr 1, FPr 2, ZPU-1, ZZO-1, UPr1, UPr2, FPr3, FH1, ZPS-1
Výstavy: ČESKÝ KLUBOVÝ ŠAMPION, ČESKÝ GRAND ŠAMPION, SLOVENSKÝ GRAND ŠAMPION, ČESKÝ ŠAMPION, SLOVENSKÝ ŠAMPION, POLSKÝ ŠAMPION, 3 x NÁRODNÍ VÍTĚZ, 3x CACIB, 5x BOS, 1x V1 CAJC, 27x V1 CAC, 27x V2 Res.CAC, 8x Res.CACIB
Výstavy KCHČSV: ČESKÝ KLUBOVÝ ŠAMPION, "NEJKRÁSNĚJŠÍ PES" speciální výstavy ČSV 2014, Juniorský vítěz KV ČSV 2013, 1x V1 CAC, 1x V2 Res.CAC/ČKŠ, 2x V2 Res.CAC, 1x V2, 1x V3
Krajské výstavy: 12x Krajský vítěz, 13x Vítěz třídy, ČNP 2. místo
Psovod: Jan Gorel
Web: https://kouzlo-vlku.wbs.cz

 

Ellie

Plemeno: Německý ovčák

Narozena: 14.6.2014

Zkoušky: BH

Psovod: Michal Drlý

Xantia Manepo Ideal (Connie)

Nejaktivnější dvojice ZKO Nový Bydžov roku 2017 - 3.místo
Nejaktivnější dvojice ZKO Nový Bydžov roku 2018 - 3.místo

Plemeno: Německý ovčák

Narozena: 24. 3. 2014

Zkoušky: BH, IPO1, IPO2, IPO3, ZVV1

Psovod: Petr Mikulka


 

 

 

 

 

 

Coudy

Plemeno: Německý ovčák

Narozen: 1.4.2011

Zkoušky: ZZO

Psovod: Michal Rejthárek

Apollo z Lhotecké linie

Plemeno: Australská kelpie

Narozen: 17. 2. 2007

Výstavy: CAJC, 2xCAC, CACIB, 2x BOB, 7xVTŘ

Zkoušky: ZZO, ZOP, BH, ZM, ZVV1, ZVV2

Web: https://www.apollozlhoteckelinie.estranky.cz/

Psovod: Anna Šolínová

Villy Manepo Ideal

Plemeno: Německý ovčák

Narozen: 31. 3. 2010

Zkoušky: ZOP, ZM, ZZO1

Psovod: Anna Šolínová

 

Alfa z Portyčské zahrady (Lusinka)

Plemeno: Australská kelpie

Narozena: 9. 5. 2007

Výstavy: Výborná, CAC, CACIB

Zkoušky: ZZO, ZM, ZVV1, BH, IPO VO

Web: www.alfa.estranky.cz

Psovod: Irena Šolínová


 

CH. Cia z Molu Es

Nejaktivnější dvojice ZKO Nový Bydžov roku 2016 - 2.místo

Nejaktivnější dvojice ZKO Nový Bydžov roku 2018 - 2.místo

Nejaktivnější dvojice ZKO Nový Bydžov roku 2019 - 3.místo

Plemeno: Československý vlčák
Narozena: 14. 11. 2013
Zkoušky: ZOP, ZM, BH, FPr1, FPr2, ZZO1, ZVV1, ZPU-1, FPr-3
Výstavy: KLUBOVÝ ŠAMPION, KLUBOVÝ VÍTĚZ, ČESKÝ GRANDŠAMION, ČESKÝ ŠAMPION, SLOVENSKÝ ŠAMPION, ČESKÝ JUNIOR ŠAMPION, SLOVENSKÝ JUNIOR ŠAMPION, POLSKÝ ŠAMPION, 3x BOB, 2x BOS, 2x CACIB, 1x BOJ, 6x V1 CAJC, 1x BONB 1, 3x BOND 2, 26x V1 CAC, 6x V2 Res.CAC, 8x Res.CACIB, 1x BIG IV, 5x V2, 1x V3, 2x V4 - třída mladých /  8x VN1, 1x VN2, 1x Nejkrásnější štěně oblastní výstavy, Nejkrásnější dorost MVP Brno 3. místo, 1x JUNIOR BEST IN GROUP FCI 1 - MVP Nitra SK, 2x JUNIOR WINNER Sk, 1x VÍTĚZ VELKÉ NÁRODNÍ CENY – BRNO
Výstavy KCHČSV: Juniorský vítěz speciální výstavy ČSV 2014, 1x V1 CAC, 1x V2 Res.CAC, 1x V1 CAJC, 1x BOJ,
Krajské výstavy: 1x BIS 1, 2x BIS 2, 1x BIS 5, 1x BIG 1, 1x BIG 2, 1x BIG 3, 7x Krajský vítěz, 7x Vítěz třídy, 1x Vítěz třídy mladých
Psovod: Eva Gorelová  
Web: https://kouzlo-vlku.wbs.cz

 

Azor

Plemeno: Německý ovčák

Narozen: 7. 4. 2013

Zkoušky: ZZO

Psovod: Lucie Pražáková

 
 

Chimera Carboneum

Plemeno: Malý knírač

Narozena: 21. 11. 2010

Zkoušky: ZOP

Výstavy: CAJC, BOJ, ČKŠ, res. CAC

Web: www.blackarcor.cz

Psovod: Lenka Kořínková

 

Ch. Offset Rezlark

Plemeno: Malý knírač

Narozen: 15. 6. 2012

Výstavy: Český grand šampion, Český šampion, Klubový šampion, Český junior šampion a Klubový šampion krásy mladých, Grad šampion, 8 x CAC, 2x CAC ČMKU, CACIB, 3x CAJC, BOJ, 2x BOS, BOB, CACIB, Národní vítěz, 8x ČKŠ, rez. ČKŠ, 3x OV, 3 x VT, 4x ISPU cert., 2x ISPU-J cert., 3x ČKŠ - J, Nejkrásnější malý knírač Celostátní speciální výstavy 2014, Klubový vítěz, Krajský vítěz
Web: www.blackarcor.cz

Psovod: Lenka Kořínková

JENNY Cidabro

Plemeno: Chodský pes

Narozen: 31. 1. 2013

Výstavy: 44.krajská výstava 2014 v HK, ocenění: V1, VTM, Klubová výstava 2014, ocenění: V, 45.Krajská výstava 2015 v HK, ocenění: V1, VT

Psovod: Věra Urbancová

Annie

Plemeno: kříženec

Narozen: září 2013

Psovod: Jana Čermáková


 

 

Cira z Půlnočního dvora

Plemeno: Německý ovčák

Narozen: 26. 7. 2009

Zkoušky: ZZO, ZM, BH, ZOP

Psovod: Tomáš Vlček


 

Braun od Halit Paša

Plemeno: Dobrman
Narozen: 11.03.2013
Psovod: Zdeněk Buček

Becky z Jolany

Plemeno: Německý ovčák

Narozen: 20. 2. 2004

Zkoušky: ZM, ZVV1, IPO1, ZPO 1 

Psovod: Pavlína Drlá

Annie

Plemeno: Labrador

Narozena: 17. 3. 2014

Zkoušky: ZZO

Psovod: Lucie Mikulková

Fanny Lucky swiss (Angi)

Plemeno: Velký švýcarský salašnický pes

Narozena: 14. 7. 2011

Zkoušky: ZZO

Výstavy: Výborná, CAJC

Psovod: Monika Vlčková

 

Felicy Lucky swiss (Sára)

Plemeno: Velký švýcarský salašnický pes

Narozen: 14. 7. 2011

Psovod: Monika Bucková

Darkness Blackgorge (Darek)

Plemeno: Beauceron

Narozen: 1. 10. 2007

Zkoušky: ZZO, ZOP

Web: https://www.darknessblackgorge.estranky.cz

Psovod: Jana Sedláčková

Ebony Kondinova

Plemeno: Německý ovčák

Narozena: 5.4.2011

Zkoušky: ZZO

Psovod: Jiří Vacek

Bos

Plemeno: Kříženec

Narozen: 17. 5. 2009

Zkoušky: ZZO

Psovod: Michal Rejthárek

Cacharel de Alphaville Bohemia

Plemeno: Belgický ovčák

Narozen: 3.4. 2012

Psovod: Radek Podrazil

Calypso de Alphaville Bohemia

Plemeno: Belgický ovčák

Narozen: 3. 4. 2012

Psovod: Tomáš Král

Arun z Laderova

Plemeno: Landseer

Narozen: 1. 3. 2011

Výstavy: Junior šampion, Klubový šampion, Šampion ČR, SR, HU, Grand šampion,7xCAJC, 21xCAC,14xCACIB, 14x BOB, BIS, 2x BIG

web: https://www.zladerova.com

 Psovod: Eva Vendlerová

Ciggy z Letohradského ranče

Plemeno: Landseer

Narozen: 21. 9. 2008

Výstavy: junion šampion, šampion ČR, SR, světový vítěz mladých, 5x CAJC, 7x CAC, 4xCACIB, 4xBOB

web: https://www.zladerova.com

Psovod: Eva Vendlerová

Megi

Plemeno: Kříženec

Narozena: 17. 5. 2008

Psovod: Rychterová Michaela

Záznamy: 1 - 34 ze 34