V případě, že bude otevřen v roce 2024 i podzimní kurz ŠKOLIČKA, zveřejníme datum jeho zahájení na našich webových stránkách na přelomu měsíce srpna/září 2024.
 
 

------------------------------------------------------------------------------------------------

Specifikace kurzu ŠKOLIČKA

Naše ZKO otevírá většinou 2x ročně kurz pro štěňata a začínající psovody. Cílem kurzu je naučit psovody základní ovladatelnosti psa. Zkušení instruktoři poradí, jak pracovat s pejskem, jak získat jeho pozornost. Jedná se spíše o výchovu (socializaci) než o samotný sportovní výcvik. Pejskové se seznámí s překážkami, základními cviky poslušnosti (lehni, sedni, zůstaň, ke mně).

Kurz je určen především pro štěňata, ale na věku ani velikosti nezáleží. Je nutné, aby v rámci kurzu prováděl výcvik se psem pouze jeden majitel (není vhodné, pokud se v průběhu kurzu střídá při výcviku více osob).

 

Informace pro zájemce o výcvik

Před vstupem na naše cvičiště se seznamte s provozním řádem ZKO.

Sebou si vezměte očkovací průkaz (na 1. hodinu), dostatečnou zásobu pamlsků, oblíbenou hračku, misku na vodu (voda k dispozici za klubovnou nebo u tůji u kotců). Psa obstarejte nejlépe řetízkovým obojkem. Mějte u sebe krátké i dlouhé vodítko.

Pamatujte, že naši instruktoři Vám psa nevychovají. Podají Vám pouze informace, ukážou a poradí, jak dále s pejskem pracovat, aby z něj vyrostl pes, se kterým můžete v dospělosti kamkoliv.

Poplatek za celých 8 lekcí je 1000 Kč. V případě ukončení docházky, případně za plnou absenci se poplatek nevrací. Pokud se účastník kurzu rozhodne ve výcviku pokračovat a jeho pes již bude mít zvládnuté základy výcviku, může se stát členem naší ZKO (registrovaným členem ČKS) s doplatkem 100 Kč za každý měsíc členství do konce roku.

Kurz bude probíhat vždy na našem cvičišti. Není nutné se předem nahlašovat. Přihlášku obdržíte na první lekci nebo si ji můžete vyplnit a odevzdat na zahajovací hodině. Školička probíhá zpravidla v neděli od 14:00 hodin.

 

 

Fotky účastníků jarního kurzu 2024 zde

Fotky účastníků podzimního kurzu 2023 zde

Fotky účastníků jarního kurzu 2023 zde

Fotky účastníků z podzimního kurzu 2022  zde , video z poslední hodiny kurzu  zde  zde

Fotky účastníků z poslední hodiny jarního výcviku 2022 zde

Fotky účastníků z poslední hodiny podzimního výcviku 2019 zde.

Fotky účastníků z poslední hodiny jarního výcviku 2019 zde.

Fotky účastníků z poslední hodiny podzimního výcviku 2018 zde.

Fotka účastníků z poslední hodiny podzimního výcviku 2017  zde .

Fotka účastníků jarního výcviku 2017 zde.

Fotka účastníků podzimního výcviku 2016 zde.

Fotky z jarního výcviku 2016 zde.

Fotky z podzimního výcviku 2014  zde.