Vítejte na stránkách

355. Základní kynologické organizace v Novém Bydžově.

Naše organizace se zabývá výcvikem všech plemen. Pořádáme každý rok závody ve sportovní kynologii, konají se u nás zkoušky a účastníme se i předváděcích akcí.

Pro nové členy jsou vrátka našeho cvičiště otevřena několikrát do roka, kdy pořádáme kurz Školičky pro štěňata a začínající psovody. Každý, kdo má zájem nebo potřebuje pomoci při výchově a výcviku svého psa, se může obrátit na naše zkušené instruktory. Přijďte nás navštívit, rádi Vás přivítáme a pomůžeme.

 

Koncem léta r.2021 roku byla naše ZKO oslovena redakcí měsíčníku Novobydžovský zpravodaj, zda bychom do některého z následujících čísel nezpracovali odpovědi na pár otázek. Ty se týkaly nejen sportovní kynologie a celkového dění v naší domovské ZKO Nový Bydžov, ale i dalších všeobecných témat spojených s pejskařinou. Otázek bylo celkem 17 a postupně na sebe navazovaly. V čísle 10,11,12/2021 vyšly postupně soubory otázek a odpovědí, kompletní příspěvek byl obohacený fotkami našich členů z výcviku a z účastí na kynologických závodech a soutěžích. 

Článek přidáváme i na naše webové stránky, neboť jsou v něm uvedeny i informace z běžného dění ZKO - výcviku, akcí a dále i úspěchy našich členů ve sportovní kynologii.

 

Novobydžovský zpravodaj 10/2021  1.část   zde

Novobydžovský zpravodaj 11/2021   2.část   zde

Novobydžovský zpravodaj 12/2021   3.část   zde