Vznik registru dobrovolných psích dárců krve

07.06.2019 19:56

Byli jsme osloveni týmem projektu ČERVENÉ TLAPKY, který zrealizoval svůj nápad a založil registr dobrovolných psích dárců krve a v souvislosti s tím nás požádal o spolupráci ve formě propagace tohoto projektu mezi pejskaře.

Přidáváme odkaz na jejich webové stránky:

https://www.cervenatlapka.cz/

 

Opis dopisu:

 
Dobrý den,
dovoluji si Vám zaslat informaci o vzniku jednotného registru dobrovolných psích dárců krve Červená tlapka.
 
Stejně jako lidé i psi někdy potřebují krevní transfuzi. V České republice je nicméně velmi těžké ji sehnat. Právě to se Červená tlapka snaží změnit. Lidé, kteří mají zájem pomáhat a vlastní psa splňujícího kritéria pro darování krve, se nyní mohou registrovat na naší platformě https://www.cervenatlapka.cz/. Eventuální zájemci o transfuzi pak mohou pomocí filtru a interaktivní mapy nalézt vhodného dárce ve svém okolí a kontaktovat ho pomocí formuláře. Služba je samozřejmě zcela bezplatná (více informací můžete získat v přiložené tiskové zprávě či přímo u nás na webu).
 
Rádi bychom, aby se projekt dostal do povědomí co nejširší veřejnosti (především z řad pejskařů), aby mohl pomáhat těm, kdo tuto službu potřebují. Vše děláme bez nároku na honorář a svépomocí, byli bychom proto velmi vděční, pokud byste nám s propagací byli ochotní pomoct i Vy. Třeba tím, že umístíte odkaz na náš registr na své webové stránky, nasdílíte ho na sociálních sítích a řeknete o nás svým klientům a známým. Pokud nás chcete podpořit ještě více, budeme moc vděční, když si z našich stránek vytisknete naše letáčky a budete je rozdávat třeba na kurzech (https://www.cervenatlapka.cz/want-to-help#flyer).
 
Pokud máte na stránkách organizace rubriku "Spolupracujeme s", budeme moc rádi, když nás tam umístíte. V tom případě se na nás neváhejte obrátit a my Vaši organizaci můžeme na oplátku také umístit na naše stránky.
 
Předem Vám za každou pomoc moc děkujeme! Omlouváme se těm, kterým se informace už dostala z nějakého jiného zdroje, řídíme se ale pravidlem, že je lepší, když o nás uslyšíte dvakrát, než abyste o nás nevěděli vůbec :)
 
V případě jakýchkoliv otázek se na mě neváhejte obrátit.
Přeji pěkný den a zůstávám s pozdravem,
-----
Za tým Červené tlapky, 
Bětka Ruschka